Przyjęcie w Restauracji Hotelowej

Nasza restauracja jest idealnym miejscem na organizację wigilii firmowej. Odwiedzając nas, już od samego początku spotkacie się z gościnnością i życzliwym powitaniem. Zasiadając przy stołach, w klimacie warszawskiej starówki i świątecznej muzyki wyserujemy najlepsze przysmaki wigilijne wybrane przez Państwa z bogatej oferty serwowanej lub bufetowej, klasycznych dań, lecz także z pozycjami dań mięsnych(wg Państwa wyboru) przygotowanej zgodnie z polską tradycją i recepturami Szefa Kuchni. Pyszne potrawy, niepowtarzalny klimat, świąteczny wystrój i elegancja są naszą wizytówką potwierdzoną przez niejedną opinię Zadowolonych Gości, którzy rokrocznie organizują właśnie w Restauracji Poleczka Firmowe Spotkania Wigilijne. Dysponujemy salą 200mkw, z możliwością wyświetlania na ekranie 220cali, jak również z możliwością tańczenia i obsługi DJ-a – wybór należy do Państwa – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji terminu!

Strona Restauracji

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

Przyjęcie Okolicznościowe

zobacz więcej

Przyjęcie Okolicznościowe

W Restauracji Poleczka było zorganizowanych wiele przyjęć okolicznościowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych gości. Podczas organizacji dbamy o wszystkie szczegóły. Z nami organizacja wesela, chrzcin, komunii zakończy się sukcesem. To samo dotyczy organizacji imprez firmowych i wystawnych bankietów. Komponując naszą ofertę, braliśmy pod uwagę różne potrzeby, co pozwala nam na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych o każdym charakterze.

do Restauracji

Bankiet Firmowy

zobacz więcej

Bankiet Firmowy

Nasza Restauracja to nie tylko miejsce, w którym można zjeść wyśmienite danie, spędzić czas z bliskimi lub spotkać się z ważnym klientem. Starannie przygotowana oferta obejmuje również usługi cateringowe i organizację bankietów. Nasze sale są komfortowo wyposażone, a kucharze potrafią wyczarować niesamowite potrawy, które zasmakują największym smakoszom. Każde przyjęcie jest inne. Towarzyszy mu inna oprawa, bierze w nim udział różna liczba gości, może być także diametralnie różne menu.

do Restauracji

Catering

zobacz więcej

Catering

Restauracja Poleczka oferuje bardzo rozbudowaną ofertę cateringową, która zmienia się w odniesieniu do tego, czego potrzebuje Klient. Kiedy chodzi o takie przyjęcia jak te z okazji Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wtedy menu uwzględnia charakterystyczne, tradycyjne potrawy. W przypadku Wielkanocy mogą być takie dania jak mazurek, żurek, różne odsłony jajek. Z kolei na firmową Wigilię proponujemy takie specjały jak ryba po grecku, barszcz czerwony, czy pierogi z kapustą i grzybami.

do Restauracji

Sala bankietowa dopasowana do potrzeb

Podobnie jak pokoje, tak i nasze sale bankietowe spełniają międzynarodowe standardy sieci Best Western. Naszym Gościom proponujemy kilka sal, a największa z nich ma powierzchnię aż 260 metrów kwadratowych i jest na 120 osób. Wszystkie sale są wyposażone w klimatyzację. W zależności od preferencji organizatorów i charakteru samego wydarzenia sala może być przygotowana pod kątem bankietów zasiadanych lub odbywających się przy stolikach koktajlowych. Każdemu przyjęciu towarzyszyć będzie odpowiednia oprawa i dekoracje, a stoły będą elegancko przystrojone. Aranżacja sali jest ustalona wcześniej z Klientem. Dopełnieniem całości jest klimatyczne oświetlenie dobrane pod kątem tego rodzaju wydarzeń. Dysponujemy również specjalnym oświetleniem scenicznym, jeśli w trakcie bankietu organizatorzy przewidują dla Gości dodatkowe atrakcje, jak występ teatralny. Na życzenie Gości zapewnimy również oprawę muzyczną.

Autorskie menu na bankiecie

Na wystawnym bankiecie firmowym nie może zabraknąć wyśmienitych dań. W naszej hotelowej restauracji przygotowaniem potraw zajmują się znakomici i doświadczeni kucharze. Serwujemy dania z autorskiego menu, które wcześniej jest konsultowane z Klientami. Chcemy być elastyczni i sprostać oczekiwaniom wszystkich Gości, dlatego możemy przygotować odrębne menu, jeśli Gość jest wegetarianinem lub ma alergię.

Jesteśmy pewni, że każdy bankiet organizowany u nas, zakończy się pełnym sukcesem. Elegancka atmosfera, smaczne jedzenie i doskonała rozrywka są czymś, co zauważą i docenią wszyscy uczestnicy przyjęcia. Im lepiej zorganizowane przyjęcie, tym lepsza i dłuższa zabawa. Aby Goście nie musieli wracać do domu w nocy, bezpośrednio po bankiecie, zachęcamy, by zarezerwować dla nich nocleg w naszym Hotelu. Pokoje są komfortowo wyposażone i pozwolą na regenerację sił po udanym przyjęciu.

Usługa cateringowa

Wśród naszych usług jest również catering. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą urządzić kameralne przyjęcie w siedzibie swojej firmy. Podobnie, jak podczas przygotowywania bankietów, tak i tutaj jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. Jeśli przyjęcie ma się odbyć dla pracowników z okazji Wielkanocy czy Bożego Narodzenia, proponujemy menu, w którym pojawiają się same tradycyjne dania, co podkreśli charakter spotkania.

POZOSTAŁE NASZE USŁUGI

PROGRAM OCHRONY GOŚCIA – TARCZA ANTYWIRUSOWA® 

Dowiedz się więcej!